Vodafone márkabolti asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Nyíregyháza
A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Csatlakozz Te is a Vodafone Magyarország Zrt. nyíregyházi márkaképviseleti üzletének csapatához! A cég Magyarország egyik legnagyob telekommunikációs vállalata; országszerte számos telephellyel rendelkezik.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, problémáinak megoldása
  • Termékismertetés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 18. betöltött életév
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/ hallgatói jogviszony
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás

Munkaidő

  • A márkabolt nyitvatartási idejében, heti 30-40 órás munkaidő
  • Legalább fél éves munkavállalási szándék

Amit kínálunk

  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat teljesítésének lehetősége
  • Hosszú távú diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!