Irodai adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Feldobox 2006-os bevezetésekor új piacot teremtett, melyen azóta is piacvezető. Folyamatosan megújuló kínálatunkban több mint 1500 élmény érhető el, 23 féle tematikus ajándékcsomagban, vagy akár egyéni összeállításban.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Irodai beszerzés
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Általános adminisztráció, rögzítés
  • Kupongyártási folyamatokban való segédkezés
  • Új kollekció előkészítésében aktív részvétel
  • Kupongyártáshoz a termékek előkészítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő

  • Heti 20 óra diákmunka vállalása rugalmasan H-P között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetsőég
  • Rugalmas munkaidő

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.