Recepciós munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: azonnali
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Belvárosi partnercégünk gyógyszerek támogatási rendszerbe való kerülését segíti informatikai fejlesztésekkel, döntéshozói támogatásokkal.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Iroda napi szintű működésének támogatása
  • Érkező vendégek részére  parkolóhely foglalás
  • Futár, küldemények fogadása, kiosztása
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói/tanulói jogviszony
  • MS Office ismeretek (word, excel)
  • Ápolt megjelenés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1 300 Ft/óra
  • Munkalehetőség 2020.08.31. vagy 2020.09.15-ig

Munkaidő

  • Heti min. 4 alkalommal számítunk Rád munkanapokon, napi 4-5 órában (10.00-15.00 között)

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!