Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Az iCentre Apple Premium Reseller és Apple Authorised Service Provider kereskedelmi és szerviz szolgáltatást végző Társaság, amely a központi irodájába (Infopark), pénzügyi csapatába keres gyakornokot.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Pénzügyi terület adminisztratív támogatása
  • Könyvelő munkatárs támogatása
  • Különböző adategyeztetések, kimutatások elkészítésében való aktív közreműködés
  • Iktatás, postai ügyintézés, szkennelés, lefűzés
  • Szerződések, dokumentumok lefűzése és rögzítése
  • Irodai napi szükségletek és készletek ellenőrzése
  • Hivatali ügyek intézése
  • Beszerzések (Irodai és egyéb eszközök)
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása
  • Határidős és ad hoc feladatok gyors, precíz elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti 30-40 óra közötti vállalás rugalmasan, hétfő és péntek között
  • Hétköznap 9:00 - 17:30 óra között rugalmas beosztás alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra bérezés
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.