Adásszerkesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Az AMC egy dinamikusan működő amerikai kábelcsatorna. Számos népszerű és díjnyertes márkát birtokol és működtet, mint például BBC Amerika. Magyarországon 2014 óta sugározza híres sorozatait és filmjeit.  Ha szeretnél a világ egyik legsikeresebb média vállalatánál dolgozni, náluk a helyed.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok rögzítése Excelben
  • Adatbázis-kezelés
  • Filmek átnézése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Marketing/Reklám/Média/PR

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos Excel használat
  • Erős középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 211 Ft/óra
  • Komfortos munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Szeptemberig otthoni munkavégzés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.