Világítástechnikai designer gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A mérnökök napi munkájának támogatása
  • Folyamatban lévő projektek támogatása
  • Különböző szimulációk és tesztek készítése
  • LED lámpatestek műszaki dokumentációjának elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok villamosmérnök területen
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!