Pártfogó toborzó

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Kaposvár
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.   "Minden gyermeknek joga van szeretetben és tiszteletben felnőni."   Segítsd Te is ezt a nemes célt, pártfogó toborzói munkáddal, hogy minél több embert elérhessen! Amennyiben kíváncsi vagy arra, hogy hogyan is telik az SOS Gyermekfalu toborzóinak egy napja, úgy az alábbi videón megnézheted itt!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Pártfogó tagok toborzása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Alapítvány/Non-profit

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Jó kommunikációs készség
  • Becsületes munkavégzés

Munkaidő

  • Heti 1-2 napon rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 5-10 óra vállalása
  • Akár heti 6 nap vállalása is lehetséges rugalmas beosztásban
  • Szombatonként is dolgozhatsz

Munkavégzés helye

  • Kaposvár hipermarketei
  • Rendezvények
  • Közterület (jó idő esetén)

Amit kínálunk

  • Br. 1412 Ft/óra + jutalék
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszabb távon tervezhető diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!