Recepciós munkatárs (Ref.sz.: 31569)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Belvárosi partnercégünk 2000 óta van jelen a közép-kelet európai ingatlan piacon és azóta a térség egyik vezető ingatlanfejlesztési csoportjává fejlődött.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Telefon kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói/tanulói jogviszony
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Ápolt megjelenés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1211 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkaidő

  • Nyitvatartási időben, 8:00-20:00 között
  • Heti min. 3 alkalommal számítunk Rád, napi 6-8 órában
  • Heti min. 20 órát tudni kell vállalni

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!