Termékmenedzser gyakornok (Ref.sz.: 31651)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2020-07-20
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Partnercégünk teljes körű szolgáltatóként összeköti az infokommunikációs iparág szállítóit és vevőit az európai piactéren a hagyományos üzleti kereteket túllépő fejlett megrendelési és logisztikai megoldásokkal alkalmazva.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Termékmenedzser napi munkájának támogatása
  • Árlisták, termékleírások készítése
  • Termékmenedzseri tevékenységet támogató szoftver használata, adminisztrációja

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony
  • Gazdasági vagy műszaki tanulmányok folytatása
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • IT területhez való affinitás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Heti 25-30 óra vállalása hétfő és péntek között rugalmasan

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.