Adminisztrációs asszisztens (Ref.sz.: 31439)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Az NKM Energia Zrt, a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adminisztratív feladatok
  • Központi postafiók kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel írásban és telefonon is
  • Ajánlatkészítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív, alapszakon másodéves vagy mester szakon elsőéves hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.