Műszaki megbízhatósági gyakornok (Ref.sz.: 31434)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veresegyház
  • A munkába lépés időpontja: május/június
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik. Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?   A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben, vezetői engedéllyel otthoni munkavégzési lehetőség vár a betanulás után..

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Gépbeállítási paraméterek gyűjtése, ellenőrzés
  • Oktatások, tréningek tartása operátoroknak, karbantartóknak
  • Egypontos leckék készítése
  • Gépadatok elemzése
  • Prezentációk készítése és tartása angol nyelven, akár senior management részére is

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (legalább még egy évig)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Munkaidő

  • Min. heti 25-30 órában vállalható gyakornoki állás
  • Hosszú távú diákmunka
  • Hétfő és péntek között 7:00-15:00 óráig
  • Tervezett kezdési lehetőség május/június

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra diákbér
  • Vezető gyógyszeripari cég nemzetközi háttérrel
  • Skype interjú
  • Vezetői engedéllyel otthoni munkavégzés lehetősége
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Felújított, kellemes munkakörnyezet
  • Céges buszjárat
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.