Team adminisztrátor gyakornok (Ref.sz.: 31270)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
  • A munkába lépés időpontja: 2020-04-01
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Parnercégünk egy modern, a hagyományos üzleti kereteket túllépő és fejlett megrendelési és logisztikai megoldásokat alkalmazó forgalmazó. Erős jelenlétet épített ki 10 közép-kelet-európai országban, melynek keretén belül közvetlenül működtet irodákat Németországban, Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában, Romániában, Észtországban, Lettországban, Litvániában, Magyarországon és Törökországban.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok
  • Pénzügyi jellegű adminisztrációs feladatok
  • Az irodavezető munkájának támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Középiskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Irodai munkatapasztalat
  • MS Office programok ismerete

Munkaidő

  • Heti 25-30 óra diákmunka vállalása
  • Hétfő és péntek között rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér
  • Skype interjú
  • Home office-ban történő munkavégzés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.