Pénzügyi gyakornok (Ref.sz.: 31269)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Vodafone Shared Services Budapest (VSSB) a világszerte ismert márka 2007. óta működő hazai szolgáltatói központja. Nemzetközi partnereiknek pénzügy-számviteli, IT, értékesítési, HR, kereskedelmi és beszerzést támogató területeken nyújt támogatást.   Csatlakozz egy nagyvállalat fejlesztéséhez! A VSSB egy nemzetközi, fiatalos márkát képvisel, amely elkötelezett a digitális megoldások és munkavégzés iránt.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Direct tax területek támogatása
  • Adóriportok futtatása, készítése
  • Adóellenőrzési feladatok ellátása
  • Adóigazolások adminisztrációja
  • Főkönyvi bevallás egyeztetésében a csapat támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív félévesek előnyben!)
  • Pénzügyi - számviteli területen folytatott tanulmányok
  • Erős Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • Hétköznaponként, heti 20 vagy heti 40 órában, irodai megjelenéssel
  • Min. fél év vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Bruttó 1388 Ft/óra
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Higiénikus környezet, kézmosási, fertőtlenítési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.