KEM Gyakornok (Ref.sz.: 30993)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veresegyház
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Dokumentációk kezelése, digitalizálása
  • Oktatásszervezés támogatása
  • Információs táblák frissítése
  • Adminisztrációs feladatok
  • Kimutatások készítése
  • Területspecifikus ellenőrzések
  • Rendezvények szervezésének támogatása
  • Folyamatos riportálás a feladatokról a KEM szakértők és a vezetők felé
  • KEM szakértők mindennapi munkájának támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Minimum heti 20 óra vállalása, legalább 3 napon 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Céges buszjárat Veresegyházra (Újpest, Örs vezér tere)
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi diákmunka, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!