Kommunikációs gyakornok (Ref.sz.: 31231)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • A munkába lépés időpontja: április/május
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Kommunikációs terület iránt érdeklődő gyakornokokat keresünk az alábbi pozíciókra:

  • Kommunikációs gyakornok - vállalat
  • Kommunikációs gyakornok - employer branding

A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. A kezdés dátuma eltolódhat a vészhelyzetre való tekintettel április/májusig, azonban az interjúk folyamatosan folynak Skypeon keresztül.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kommunikációs gyakornok - vállalat

  • Ügyfél elégedettség felmérések készítése a meglévő ügyfélkörben
  • Hideg hívások lebonyolítása, kifejezetten tárgyalási időpontok egyeztetése céljából
  • Telefonon végzett kérdőíves kutatások és kampányok feldolgozása
  • Vezetői riportok és prezentációk készítése, scriptek írása, nyilvántartások kezelése

Kommunikációs gyakornok - employer branding

  • HelloBB weboldal és a hozzá tartozó közösségi oldalak kezelése és tartalmak gyártása
  • Kapcsolatépítés egyetemekkel
  • Állásbörzék teljes körű megszervezése, kapcsolattartás
  • Gyakornoki álláshirdetések szerkesztése
  • Szoros együttműködés a marketing osztállyal és a beszállítókkal
  • Piaci trendek figyelése, alkalmazása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Marketing/Reklám/Média/PR

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Kommunikáció, marketing, gazdasági vagy emberi erőforrás területen folytatott tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakornoki idő, minimum heti 20-25 órában
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1211 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Felelősségteljes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.