Sales gyakornok (Ref.sz.: 30948)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A holland központú Royal Philips egy sokrétű technológiai vállalat, amely elsősorban az emberek életminőségének javítására törekszik az egészségügy és az életstílus területén megvalósított jelentőségteljes innovációkkal. A cég piacvezető pozíciót tölt be a női- és férfi szépségápolás, szív-, és az akut betegellátás és az otthoni egészségügy terén.   Csatlakozz Te is hozzájuk és szerezz értékes tapasztalatokat!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Táblázatok készítése és elemzésekben való részvétel
  • Vevői prezentációk előkészítése
  • Heti készletösszesítések
  • PO-k készítése
  • Vevői számlák kezelése, nyilvántartása
  • Egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok
  • A sales feladatok mellett segítség a logisztikai csapat munkájában

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfő-Péntek 8.00-16.00
  • Heti minimum 25 óra diákmunka vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk

  • Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség sales területen
  • Órabér: br. 1211 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Trainee közösség, csapatépítők
  • Philips kedvezmény
  • Gyümölcsnap heti 2 alkalommal
  • Modern iroda a népliget szomszédságában

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.