Szoftverfejlesztő gyakornok (Ref.sz.: 30928)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veresegyház
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Együttműködés a belső üzleti partnerekkel
  • Alkalmazások tervezése, fejlesztése
  • Programozási feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos tanulmányok
  • Magabiztos programozási ismeretek
  • Min. középszintű angol nyelvtudás
  • Jártasság az alábbi programnyelvek közül legalább kettőben: Java, SQL, CSS, HTML, PHP

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Segítség a szakdolgozatodban
  • Rugalmas munkaidő
  • Bruttó 1500 Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!