Webshop-adatbázis adminisztáció (Ref.sz.: 30929)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Székesfehérvár
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Partnercégünk másfél évtizedes múltra tekint vissza a polc- és állványrendszerek értékesítésében.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Termékek feltöltése a webshop felületére
  • Képek és leírások szerkesztése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói vagy magasabb szintű informatikai ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között rugalmas beosztásban, heti minimum 12 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.300 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás szerint végezhető diákmunka
  • Önálló, kreatív munkakör
  • Még egy Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a Tiéd lehet!

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen.   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!