Palackozó üzemben kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Győr
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Pannon-Víz Zrt. az ország egyik legnagyobb víziközmű-szolgáltatója, a régió meghatározó piaci szereplője. Az ívóvízszolgáltatás, szennyvízelvezetés és -tisztítás mellett kiegészítő szolgáltatásokat is biztosít. Révfalui vízműtelepük Győr északi határában, a szigetközi főútvonal mellett található.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ballontöltési feladatok palackozó üzemben

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Szakmunka/fizikai munka

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 18. életév betöltése
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 06.00 és 14.30 között bármely napon
  • Heti minimum 8-16 óra vállalással

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú diákmunka

Kérünk, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!