Adminisztrációs asszisztens (Ref.sz.: 29977)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Citi Magyarország több mint 30 éve kínál innovatív megoldásokat ügyfeleinek a hazai bankpiacon. Napjainkban világszínvonalú termékek széles körével szolgáljuk ki kis- és középvállalati, nagyvállalati, multinacionális vállalati, állami szektorbeli, valamint pénzügyi intézményi ügyfeleinket Magyarországon. A 2005-ben létesített budapesti Citi Szolgáltató Központban jelenleg több mint 1700 szakember nyújt többféle szolgáltatást a technológia, az üzleti adminisztráció, a pénzügy, a kockázatkezelés és kontroll területein a Citi-vállalatok számára.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok gyűjtése és rögzítése
  • Adatmódosítások elvégzése
  • Angol nyelvű levelezés a kollégákkal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Pontosság és precizitás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Heti min.30 óra munkavégzés

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő diákbér: Bruttó 1500Ft/óra

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a pozíció, jelezd a Ráérés menüpont alatt mely napokon tudsz dolgozni majd kattints a "Jelentkezem" fülre!