Termékmenedzsment gyakornok (Ref.sz.: 29934)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, Újpest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Tungsram innovatív globális márkanévként tér vissza a piacra. A Tungsram Csoport vezetésének alapvető hite: "Az innováció az örökségünk", mely folytatja és újraéleszti a magyar kreativitás és innováció hagyományát. A Tungsram Csoport a jövőben biztonságos technológiákba és a dinamikusan növekvő globális piacokba fog befektetni, miközben továbbra is megerősíti üzleti világának alapját. A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Új termékek forgalmazásának támogatása
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, technológiai szervezetekkel
  • Terméklisták koordinálása, nyomon követése
  • Promóciós tevékenységek támogatása
  • Marketing anyagok, prezentációk készítése
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing/gazdasági területen
  • Ms Office magabiztos használata
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és analitikus képességek

Munkavégzés

  • Heti min. 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Bruttó 1170Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed az alábbi diákmunka, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!