Könyvelő gyakornok (Ref.sz.: 29728)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A KLM holland királyi légitársaság, mely tagja az Air France-KLM-nek. Két központja az amszterdami Schiphol és a párizsi Charles de Gaulle repülőtereken található. Világszerte repülhetünk járatain, több mint 200 desztináció szerepel kínálatában.

Ezúttal a KLM légitársaság számára keresünk könyvelő gyakornokot a Cash&Bank osztályra.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bankszámlakivonatok könyvelése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Nyitott tételek tisztázása
  • Riportok készítése
  • Havi zárásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a helyi és külföldi kollégákkal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony (gazdasági vagy pénzügyi területen)
  • Középszintű angol nyelvtudás (szövegértésben és írásban leginkább)
  • Analitikus készség
  • Csapatjátékosság
  • Precizitás, pontosság
  • Monotóniatűrés

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Felelősségteljes munka
  • Barátságos légkör

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.