Állatkerti munka (Ref.sz.: 28879)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veszprém
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a veszprémi Állatkertben! A dinamikusan fejlődő állatkert a számos látnivaló mellett változatos munkákat és stabil jövedelmet biztosít.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • jegyellenőri feladatok
  • animátori, gyermekfelügyelői munka
  • tereprendezési, kertészeti munkák
  • sétányfelügyelői feladatok ellátására

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Idegenforgalom/Vendéglátás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • munkaidő 07.00-18.00 között 8-9 órás műszakokban
  • előzetes egyeztetés alapján, heti néhány alkalommal is vállalható a munka november végéig

Amit kínálunk:

  • tervezhető, stabil munkalehetőség
  • bruttó 950 - 1050 Ft/óra bérezés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti email-címen!