Recepciós (Ref.sz.: 29713)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A GTC Magyarország Zrt. a hazai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője. Legyél te is a csapatunk tagja!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Beérkező vendégek fogadása
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése, egyeztetések és kommunikáció az osztályokkal
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Posta kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Napi 4 óra vállalása (szabadságolások alatt esetlegesen napi 8 óra)
  • MS Office alkalmazások kezelésében való jártasság
  • Kultúrált, irodai megjelenés
  • Angol nyelvű fényképes önéletrajz

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, napi 4 órában

  • 11:00 - 15:00

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kiemelt bérezés
  • Részmunkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a lenti űrlap rövid kitöltésével jelentkezz az állásra. Kollégáink néhány munkanapon belül felkeresnek a megadott elérhetőségeken.

További információk a 06-70/452-3330-as telefonszámon!