Mérnök gyakornok (Ref.sz.: 29582)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Oroszlány
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Water üzletág oroszlányi üzeme, a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. A cég által gyártott egyedülálló csúcstechnológiájával a szennyvíz jó minőségű ipari tápvízzé, vagy akár ivóvízzé alakítható.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • karbantartás munkáját segítő adminisztratív feladatok
  • kisebb tervezési feladatok
  • fejlesztésekben való folyamatos részvétel
  • gépfejlesztésben való részvétel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • villamos/gépész/mechatronikai mérnöki, műszaki menedzser hallgatói jogviszony
  • villamos/gépész rajzok ismerete

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig heti 2-3 nap vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • bruttó 1365 Ft/óra
  • lehetőség szakmai fejlődésre
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • órarendhez igazodó beosztás

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!