HR gyakornok (Ref.sz.: 29499)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Eger
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Légy egy globális technológiai és gépészeti vállalatának tagja HR gyakornokként! Láss bele a cég mindennapjaiba, ismerd meg Heves megye egyik legjelentősebb vállalatának HR osztályát!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • a HR osztály támogatása (HR, HR-marketing feladatokban)
  • rendezvények szervezésében való segítségnyújtás
  • adminisztrációs feladatok, dokumentációk kezelése HR területen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás/Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • folyamatban lévő, HR területtel kapcsolatos felsőfokú tanulmányok (pszichológia, emberi erőforrás tanácsadó, vezetés és szervezés)
  • a munka vállalása minimum fél évig, heti 3-4 napban
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • felhasználói szintű Microsoft Excel, Powerpoint, Word, Outlook ismeret

Amit kínálunk:

  • Br. 1121 Ft/óra diákbér
  • gyakornoki munkaszerződést és fizetés
  • előrelépési lehetőség diplomaszerzést követően
  • változatos feladatok
  • nemzetközi háttér

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra!

Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!