Irodai asszisztens (Ref.sz.: 29491)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: XIII. kerület
  • A munkába lépés időpontja: 2019.08.21.
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Végezz asszisztensi tevékenységet a 13. kerületi UNIQA biztosítónál. Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok rögzítése Excelben és más rendszerben is

  • Posta és email kezelés

  • Dokumentumok kezelése (fénymásolás, szkennelés)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Heti minimum 3 egybefüggő nap vállalása 6 órában, ez növelhető!

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számtástechnikai ismeret (Word,Excel)

  • Monotonitástűrés

  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig, 8-17 óra között

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség!

  • Multinacionális vállalati környezet

  • Jó megközelíthetőség

Amennyiben a diákmunka felkeltette érdeklődésedet, töltsd ki a lenti űrlapot, töltsd fel az önéletrajzod és kattints a Jelentkezés gombra vagy küldd el önéletrajzod a [email protected] címre!