Adminisztratív munkatárs (Ref.sz.: 29479)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A norvégiai központú Telenor Csoport, Magyarország második legnagyobb mobilszolgáltatója, érdekeltséggel rendelkezik Skandinávia, Közép- és Kelet- Európa, továbbá Ázsia 13 országában, amelyekben kíváló minőségű távközlési- és média szolgáltatásokat nyújt; 174 millió mobil előfizetővel, 107 milliárd norvég korona éves árbevétellel, és több mint 40 ezer alkalmazottal.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Telekommunikációs szolgáltatási szerződések ellenőrzése
  • Adathelyesség ellenőrzése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos tanulmányok folytatása
  • Heti 20-40 óra munkavégzés vállalása
  • MS Office min. felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150Ft/óra diákbér
  • Várható kezdés: szeptember eleje
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi diákmunka, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!