Adminisztratív munka (Ref.sz.: 29236)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Miskolc
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Adminisztratív gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából. Ha érdeklődsz az üzleti élet és a pénzügy iránt, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)
Szakmai gyakorlatot keresel? Egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos,  és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Excelben történő adatok feldolgozása
  • Adatrögzítés, adattisztítás
  • Ügyfelekkel történő adategyeztetés (kimenő hívás)
  • Javító riportok kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excel-t
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig  8:00-20:00-ig.

Amit kínálunk

  • Minimum br. 1.050 Ft/óra, illetve 10 % teljesítmény kifizetés, így az órabéred akár a Br. 1155 Ft-ot is elérheti
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!