Irodai asszisztens (Ref.sz.: 28977)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: XIII. kerület
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Végezz asszisztensi tevékenységet a 13. kerületi UNIQA biztosítónál. Könnyű megközelíthetőség, rugalmas időbeosztás, kiváló tapasztalatszerzési lehetőség!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok rögzítése Excelben és más rendszerben is
  • Posta és email kezelés
  • Dokumentumok kezelése (fénymásolás, szkennelés)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 3 egybefüggő nap vállalása 6 órában, ez növelhető!
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számtástechnikai ismeret (Word,Excel)
  • Monotonitás tűrés
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség!
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Jó megközelíthetőség

Amennyiben a diákmunka felkeltette érdeklődésedet jlenetkezz néhány kattintással az oldalon a pozícióra vagy küldd el önéletrajzod a [email protected] címre!