Szerverüzemeltetés (Ref.sz.: 27851)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • A munkába lépés időpontja: február
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Szeretnél betekintést nyerni, Magyarország egyik meghatározó infokommunikációs szolgáltatójának szerverüzemeltetési folyamataiba? Ha szeretnél hasznos, a munka világában is értékes gyakorlati tapasztalatot szerezni, akkor jelentkezz az Invitech ICT Services Kft. Gyakornok pozíciójára.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit nálunk megtanulhatsz mentorod segítségével:
  • szerverek összeszerelése, installálása
  • monitoring feladatok
  • szervezüzemeltetés
  • szerver hibajegyek regisztrálása
  • kapcsolattartás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

Amire szükséged lesz:
  • Általános hardver ismeret
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önállóság, megbízhatóság

Munkaidő

  • H-V 2-3 nap vállalása 8:00-20:00-ig vagy 20:00-8:00-ig, te oszthatod be melyik nap szeretnél dolgozni!

Amiért érdemes jelentkezned

  • Bruttó 1300 Ft/óra + műszakpótlék
  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.