Vodafone márkabolti asszisztens (Ref.sz.: 28547)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Debrecen
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diák által a világ egyik legnagyobb mobil távközlési vállalatánál, a Vodafone-nál! A világszerte több mint 461 millió ügyféllel rendelkező vállalat ezúttal debreceni székhelyére keresi lelkes és dinamikus diák munkatársait. Légy részese a Vodafone töretlen menetelésének!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • a márkaboltba betérő ügyfelek tájékoztatása
  • adminisztratív feladatok intézése
  • általános ügyfélszolgálati teendők ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás

Munkaidő

Hétfő és péntek között 9:00 - 17:00 minimum heti 30 óra vállalása, alkalmanként hétvégén is

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 1121 Ft/óra
  • igényes, modern munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.