Adminisztráció (Ref.sz.: 28544)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, 1097 Magyarország
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a magyarországi magán-egészségügyi ellátás egyik legjobban felszerelt központja, ahol elhivatott, nemzetközileg is elismert szakemberek dolgoznak a betegek gyógyulásáért.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatrögzítés
  • Számlák rendszerezése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: H-P: Heti 20-40 óra (napi minimum 4 óra) rugalmasan

Amit kínálunk:

  • Br. 1250 Ft/ óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Értékes munkatapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.