Törzskönyvezési asszisztens (Ref.sz.: 28540)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: XI. kerület
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszerforgalmazással foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat törzskönyvezési asszisztens munkakörbe.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A munkakör fő célja a törzskönyvezési feladatok közvetlen támogatása és a törzskönyvezési folyamatokhoz kapcsolódó teendők koordinálása, adminisztrációja.
  • Gyógyszerbiztonsági és egyéb szakmai szövegek összehasonlítása
  • A törzskönyvezési eljárások adminisztrációja és a vezetővel egyezetett, hozzájuk kapcsolódó projektek koordinációja
  • Törzskönyvezéshez kapcsolódó riportálási tevékenység ügyintézése
  • Helyi projektekben való részvétel
  • Számlázás, archiválás
  • Adatbázisok kezelése, adatokkal történő feltöltése
  • Kapcsolattartás a központi törzskönyvezési osztályokkal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Gyógyszeripar/Vegyipar

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Alap felhasználói Excel ismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Biztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 08:30-12:30  között heti 20 óra (optimális esetben minden nap, napi 4 óra)

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1180 Ft/óra
  • színvonalas munkakörnyezetet
  • lehetőség szakmai fejlődésre
  • rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • akár azonnali kezdés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.