Irodai asszisztens részmunkaidőben (Ref.sz.: 28057)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A 125 éves amerikai EMERSON  Budapesten a 14. kerületben található szervezetéhez keresünk a asszisztenst.

Az Emerson Magyarországon vidéken három gyárat és Budapesten másik három szervezetet működtet, jelenleg összesen 1 700 fővel.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Lefutott rendelések archiválása megadott sorrendben
  • Kimenő posta elkészítése és iktatása
  • Bejövő posta szortírozás és iktatása
  • Kérésre scannelés, fénymásolás, CD nyomtatás
  • Egyéb ad-hoc adminisztrációs, kisegítő feladatok
  • Prezentációk készítése
  • Központi telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Tárgyaló bekészítése ( víz, kávé, tea...)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS office ismeretek
  • Minimum fél évre történő vállalás

Munkaidő:

kedd és csütörtöki napokon, legalább fél nap

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet

  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

  • bruttó 1 121 Ft/ óra díjazás

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.