Global Mobility Trainee (Ref.sz.: 28043)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cégénél? Egy professzionális, mégis barátságos és támogató csapat tagja szeretnél lenni? Nálunk nemcsak a tudásod, de az egyéniséged is számít!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Közreműködés adókkal, adójellegű kötelezettségekkel kapcsolatos compliance feladatok ellátásában
  • Részvétel magyar és külföldi magánszemélyek adózásával kapcsolatos kalkulációk készítésében
  • Magyar és külföldi állampolgárok számára  SZJA- és járulék bevallások készítése
  • Külföldi állampolgárok magyarországi tartózkodásával és munkavállalásával kapcsolatos ügyintézésben való segítségnyújtás
  • Külföldi állampolgárok magyarországi adózásával kapcsolatos tanácsadási munkák ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban levő felsőfokú (gazdasági, pénzügyi, számviteli) tanulmányok
  • MS Excel ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat, önállóság

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8.00-18.00-ig heti minimum 20-25 óra vállalása, de 40 órában is végezhető

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Bruttó 1350Ft/óra+bérlettámogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális környezetben
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.