HR gyakornok (Ref.sz.: 27812)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnercégünk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Kimutatások készítése
  • Riport anyagok készítése
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvényszervezői feladatok ellátása (trainingek, meetingek)
  • Bérszámfejtési osztály munkájának támogatása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges busz Szigetszentmiklósra Budapestről
  • Fiatalos környezet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyors, pörgös, dinamikus személyiség
  • Megbízghatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű excel/power point  tudás
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfő-Péntek 8:00-16.30 között heti  minimum 3 nap vállalása

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.