Trade Marketing Gyakornok (Ref.sz.: 27810)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Philips Magyarország Personal Health divíziójába keresünk trade marketing gyakornokot.
A Philips Magyarország Kft. piacvezető pozíciót tölt be a szív-, és az akut betegellátás, az otthoni egészségügy, az energiahatékony világítástechnikai megoldások és új világítási alkalmazások területén.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Trade marketinges anyagok lokalizásása, fordítások készítése, illetve ellenőrzése
  • Új termékek bevezetéséhez kommunikációs anyagok készítése
  • Katalógusok készítése
  • Trade marketing kampányok koordinálásában segítség
  • Ügynökségekkel kapcsolattartás
  • Pénzügyi és adminisztrációs feladatok
  • A trade marketing feladatok mellett segítség a logisztikai csapat munkájában

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Marketing/Reklám/Média/PR

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kiválló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés
  • Heti minimuzm 25 óra vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk:

  • Órabér: br. 1121 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fejlődési lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.