Asszisztens gyakornok (Ref.sz.: 27802)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veresegyház
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

“2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyünkön, közel 1400 főt foglalkoztatunk és az alábbi tevékenységeket végezzük: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.
Amennyiben Te is szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, high-tech technológiákkal megismerkedni és versenyképes jövedelemre szert tenni, pályázz még ma!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Csoport asszisztensek adminisztratív munkájának támogatásaKapcsolattartás az irodai területekkel
  • Bel-és külföldi látogatók fogadása, útbaigazítása
  • Adatbázisok kezelése, frissítése
  • Beszállítók felé megrendelők indítása és nyomonkövetése Oracle rendszerben
  • Bekészítések rendelése
  • Buszkártyák készítése
  • Postázási feladatok
  • Teremfoglalások kezelése Outlook kalendárban
  • Irodaszer igények felmérése, beszerzési folyamat indítása és a beérkezett rendelés kihelyezése
  • Részvétel a céges rendezvények előkészítésében és lebonyolításában
  • Együttműködés ad hoc feladatok ellátásában
  • Taxi és futárszolgálat rendelése kérésre
  • Táblázatokés prezentációk készítése kérésre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettség  vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Rugalmas, segítőkész  hozzáállás
  • Nyitott, proaktív, toleráns személyiség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Koncentráció készség

Amit mi kínálunk:

  • Tagja leszel egy összetartó csapatnak
  • Szakmai kapcsolatokra teszel szert
  • Változatos feladatkört látsz el
  • Tapasztalatot szerzel rendezvényszervezés területén
  • Betekintést nyersz különböző területek munkafolyamataiba, ami segít további karriered építésében

Bérezés:

Bruttó 1200 Ft/óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.