Adminisztráció (Ref.sz.: 27384)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres diákot adminisztratív munkára! A norvégiai központú Telenor Csoport, Magyarország második legnagyobb mobilszolgáltatója, érdekeltséggel rendelkezik Skandinávia, Közép- és Kelet- Európa, továbbá Ázsia 13 országában, amelyekben kíváló minőségű távközlési- és média szolgáltatásokat nyújt; 174 millió mobil előfizetővel, 107 milliárd norvég korona éves árbevétellel, és több mint 40 ezer alkalmazottal. Dolgozz Te is a világ egyik legnagyobb mobilszolgáltatójánál!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Dokumentumok elkészítése
  • Adminsztratív támogatás
  • Adatbázis kezelés, adatfeldolgozás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors betanulás
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Legalább heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Céges buszjárat (törökbálinti munkavégzés)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakezdés
  • Jó hangulat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.