Vodafone márkabolti asszisztens a Duna Plázában (Ref.sz.: 27381)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. keres márkabolti asszisztenseket a XIII. kerületi Duna Plázába.

Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit?
Rajtad áll, hány napot vállalsz, a versenyképes fizetés adott. Ezzel a pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.
Márkabolti asszisztensként napi 4-6, de akár 10 órában is dolgozhatsz a belvárosban, légkondicionált üzletben.

Sok dolgod van hétközben?
Semmi gond! A beosztás rugalmas, akkor dolgozol, amikor ráérsz, az órarendedhez igazítva.

Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Akkor ez a munka Neked való. Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol.

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?
A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható.

Ez a pozíció a SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Tájékoztatni a márkaboltba betérő ügyfeleket az akciókról, lehetőségekről,
  • Segítség az adminisztratív feladatok ellátásában,
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása,
  • A Vodafone szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod  ( akár passzív / évhalasztó is ),
  • ha talpresett vagy,
  • ha el tudsz társalogni angolul,
  • ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • ha ügyfél centrikus hozzáállásod,
...akkor Rád van szükségünk!

Munkaidő:

  • Rugalmas beosztásban hétköznap, és esetenként hétvégén is, 10:00-21:00 óra közötti munkavégzéssel
  • Szerdai napok vállalásaval (egész napos ráérés előny)
  • Heti szinten 20 vagy annál több órában
  • Minimum fél év vállalása mellett.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1034 Ft/óra
  • Túlórabér fizetése + hétvégén dupla órabér (bruttó 2068 Ft/óra)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.