Gépkezelő (Ref.sz.: 27371)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Vác
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Nagy múlttal rendelkező tejtermékeket gyártó partnercégünk a Naszálytej keres diák munkavállalókat, gépkezelő munkakörbe.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • gépkiszolgálás csomagoló anyaggal
  • gépkezelő munkájának támogatása
  • Egyéb ad-hoc feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Egészségügyi kiskönyv, ha nincs elkészétjük

Munkaidő:

Hétfő és péntek között  heti minimum 2-3 alkalommal  08:00-20:00 között minimum 4 óra.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 950Ft/óra

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.