Back Office - német nyelvtudással (Ref.sz.: 27362)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Transcom egy globálisan működő Customer Service szolgáltatást nyújtó multinacionális vállalat, amely Budapesten jelenleg 22 nyelven 270 ügyfélszolgálatos kollégával igyekszik partnerei számára a legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtani.
Bővülő egyik projektünk csapatába keresünk részmunkaidős kollégát, az alábbi feladatokra:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Végfelhasználókkal történő kapcsolattartás e-mailben német nyelven
  • Felmerülő kérdések / problémák megválaszolása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos diák vagy még minimum fél évig
  • Kiválóan beszélsz NÉMETÜL

Munkaidő:

  • Hétfő és vasárnap között heti min. 20 óra. (H - V-ig reggel 6 és este 10 között)

Amit kínálunk

  • Alapbér: br 1411 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél!

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.