Animátor (Ref.sz.: 27110)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkába lépés időpontja: Folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Győrben hamarosan megnyíló Cyberjump Trambulin Park nem játszóház, hanem szabadidő központ, ami minden korosztálynak remek kikapcsolódást tud nyújtani. Az itt töltött idő felér egy komolyabb testmozgással.

Ha érdekel, milyen a Cyberjump-nél dolgozni, kattints a linkre:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Közvetlen kapcsolat a szolgáltatást igénybe vevő vendégekkel
  • Játékelem szabályainak ismertetése és betartatása a vendégekkel
  • Balesetek megelőzése, kivédése

Munkaidő

  • Előre egyeztetett időpontok szerint, főképp hétvégi ráéréssel
  • Irányadó munkaidő: hétköznap 12:00-21:00 óráig, hétvégén 9-22 óráig

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: br. 900 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet, munkaruha viselete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Kultúra/Szórakoztatás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos (aktív vagy passzív) hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. év
  • Heti 20-35 óra vállalása, főképp hétvégén
  • Kiváló kommunikációs készség

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.