Reporting Analyst gyakornok (Ref.sz.: 27082)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Reporting Analyst gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Heti 20 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányaidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz!
Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális!

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Elemzések, riportok, grafikonok készítése Excelben
  • Kalkulációk számítása
  • Adatbáziskezelés
  • Havi zárásban való segítségnyújtás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív is lehet!)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 20 órában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: bruttó 1050 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.