Raktáros (Ref.sz.: 26914)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk Téged, hosszú távra (legalább 1 év).

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Alap- és csomagolóanyagok címkézése, betanítás után, felügyelet mellett
  • Kiszállítások útvonalba csipogása
  • ORTEMs-ben gyártási utasítások kiadása
  • Kézi anyagmozgatás legfeljebb 25kg (orvosi alkalmassági és vélemény szükséges)- alkalmanként.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő tanulmányok (nappali tagozatos hallgatói jogviszony)
  • felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Power Point, Word)

Munkaidő:

H-P között heti 20-30 óra vállalása 8.00-17.00 között

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100 Ft/ óra diákbér
  • Piacvezető márkákkal való munkalehetőség
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Valós szakmai feladatok és felelősségi kör
  • Versenyképes órabér
  • Vállalati buszjáratok Budapest IV. kerület, Őrbottyánból, Felső-Gödről
  • Kedvezményes sportolási lehetőség saját edzőtermünkben
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.