Kézi pakoló (Ref.sz.: 27340)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Nemzetközi szállítmányozással és logisztikai szolgáltatással foglalkozó partnercégünk várja azon diákok jelentkezését, akik szeretnének raktári kézi pakolóként elhelyezkedni és az iskola mellett plusz juttatáshoz jutni!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Termékek ki és bepakolása (max 5-10 kg súlyú)
  • Raklapra való elhelyezése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Szakmunka/fizikai munka

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20-30 óra, teljes napok vállalása
  • Azonnali kezdés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig, 8-17 óráig

Amit kínálunk

  • Kijutás céges járattal Budapestről, a 10. kerületből reggeli órákban, visszaút szintén
  • Kiemelkedő órabér
  • Tiszta munkakörnyzet

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.