Irodai asszisztens (Ref.sz.: 27037)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Pénzügyi kurzusokat szervező és oktató cég keresi csapatába a megfelelő személyt!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • adatrögzítés, adatellenőrzés
  • irodai asszisztensi feladatok
  • excel-ben adatok rögzítése
  • a képzések előkészítésében való közreműködés (tárgyaló és oktatóhelyszínek berendezése, felszerelése kellékekkel)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen
  • MS Office ismeret (excel táblák kezelése)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés, hosszú távú fix munkahely
  • órabér: br. 1100 Ft
  • szervezési tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
  • belvárosi iroda a Duna mellett

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen:
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.