Bankkártya leolvasó tesztelése (Ref.sz.: 26919)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Franciaországban alapított vállalat, a világ vezető szereplője a kártyaolvasó terminálok és a biztonságos tranzakciók piacán. A vállalat 125 országban van jelen, több mint 40 leányvállalatánál 4000 munkatárs dolgozik. Több mint 20 millió terminálja üzemel világszerte, és megoldásokat nyújt a kerekedelem összes területén, az üzletben, online és mobil fizetéskor egyaránt.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bankkártya-olvasó terminálok installálása
  • Terminálok ellenőrzése
  • Irodai adminisztráció

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18 életév, érettségi
  • MS Office ismeret
  • Excel felhasználói ismerete

Munkaidő

  • Heti 2-3 nap vállalása hétfő és péntek között 8:00-17:00 között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas beosztás

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.