Junior webfejlesztő (Ref.sz.: 26868)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Kik vagyunk mi?
Fiatal vállalkozókból álló kreatív ügynökség, akik online és offline designnal foglalkoznak. Weboldalkészítés, webdesign, arculattervezés.
Egy grafikai stúdió, mely teljes mértékben az Ön vállalatának megjelenéséért felel.
Mert kreatívak vagyunk...
Tagjaink olyan tehetséges fiatalok, akik számos nagyvállalattól szerzett tapasztalattal a zsebükben készen állnak újra és újra újat alkotni a design és a web világában.
Csatlakozz hozzánk junior webfejlesztőként!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Joomla és Wordpress keretrendszerek szerkesztése
  • Weboldalak fejlesztése,karbantartása
  • Tartalomkezelés
  • Hibareprodukció, hibakaresés és javítás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Joomla és Wordpress keretrendszerek ismeretek
  • HTML kódolás
  • JavaScript, SQL, PHP ismeretek
  • Szorgalom
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Szép érzék
  • Proaktivitás

Munkaid​ő:

hétfőtől péntekig 8-17 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • bérlettámogatás
  • kellemes munkakörnyezet
  • rugalmas munkabeosztás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.